Нетворкінг між дошкільним закладом і родиною

Нетворкінг між дошкільним закладом і родиною через формування сучасного інформаційно-просвітницького простору з метою розвитку, навчання та виховання дітей вдома, обміну досвідом сімей

Творча майстерня вдома «Чарівні перетворення» (конструювання з підручних матералів) — група №7 та вихователь Степова Лідія Леонідівна.

Мета : Сприяти розвитку самостійності та творчих здібностей дитини в процесі пізнання світу та самої себе. Розширювати уявлення про сенсорні еталони (розмір, форма, колір, просторова характеристика), збагачувати досвід їх

використання. Формувати узагальнені уявлення про об’єкти конструювання, способи створення цілого з частин; вчити споруджувати будівлі за власним задумом, об’єднувати їх за сюжетом і обігравати, прагнення закінчити розпочате будівництво. Сприяти отриманню дитиною радості від пошуку й задоволення від одержаного результату.

«Праця в природі» — група №4 і вихователі Пирожок Наталя Григорівна та Ірина Миколаївна Клименко.
Мета: Розвивати стійкий інтерес до природи, її об’єктів, спостережливість, пошукову дослідницьку діяльність. Формувати цілісний погляд на природу,як живий організм.
Виховувати ціннісне ставлення до природи.
«Квітучі дерева навесні» — група №1 та вихователь Гринь Анастасія Анатоліївна
Мета: формування у дітей елементарного уявлення про природу Землі, природні явища, рослинний світ, вміння радіти яскравим змінам в життєдіяльності рослин (цвітіння).
«Допомагаємо старшим» — група №2 та вихователі Рудакова Любов Павлівна та Маргарита Миколаївна Сливка.
Мета:  Формувати уявлення дітей про взаємну турботу та любов у сім’ї. Вчити висловлювати почуття любові до мами та інших членів родини, лагідно до них звертатися. Виховувати бажання допомагати старшим, шанобливе ставлення до близьких людей. Спонукати висловлювати вдячність мамі, формувати базові моральні якості особистості. 
«Допомагаю дорослим» — група №3 та вихователь Шелест Наталія Валеріївна 
«Допомагаємо рідним» — група №9 та вихователь Хоменко Юлія Вікторівна.

Мета:  формування позитивних взаємовідносин між членами родини і дитиною, розвитку співробітництва доя цінування праці кожного в родині.

«Вчимося допомагати» — група №10 та вихователь Єльцова Світлана Іванівна.

Мета:  Формувати позитивні взаємовідносини в сім’ї, сприяти ставленню уміння діяти в команді, узгоджувати особисті  інтереси з командними. Виховувати любов до батьків, інших членів родини, бережливе ставлення до сімейних традицій. 

«Самостійна діяльність дітей вдома під час карантину» група №11. Презентація вихователя Чалої Яни Володимирівни

Комментарии закрыты