Новини

2019-2020 навчальний рік

Смешной мальчик

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

у дошкільному навчальному закладі (21.02.2020 — 28.02.2020)

Шановні батьки!

           Скористайтеся можливістю відвідати заняття з фікультури «Кольорова фізкультура» (інтегроване використання кольоротерапії, музикотерапії, танцювально-рухової терапії), стати активними учасниками та отримати задоволення від заняття фізкультурою з дітьми!

На вас чекає занурення у помаранчевий колір — теплий колір радості, бадьорості, руху та занурення у коричневий колір, теплий колір затишку, спокою, об’єднання. а також на вас чекають цікаві рухливі вправи, ігри в командах, які ви із задоволенням зможете використовувати під час активного відпочинку вашої сім’ї.

Заняття з фізкультури з вами проведе інструктор з фізичної культури, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії — Оксана Миколаївна Дюкар.

Умови для відвідування:

  • гарний настрій
  • зручний спортивний одяг
  • замість спортивного взуття — шкарпетки.

 

Смешной мальчик

ВОРКШОП «Формування соціально-комунікативних компетентностей дошкільників засобом сюжетно-рольової гри»

На сучасному етапі  оновлення дошкільної освіти увага акцентується на вихованні всебічно розвиненої дитини, яка має бути повністю підготовлена до самостійного життя в суспільстві, що потребує життєздатних, самостійних, комунікабельних особистостей. Одним з основних факторів інтелектуального розвитку дитини виступає сюжетно-рольова гра — основний вид дитячої гри, що забезпечує розвиток соціалізації дітей дошкільного віку.

8 січня 2020 року в ДНЗ відбувся воркшоп (навчальний захід, учасники якого отримують знання через високу інтенсивність групової взаємодії) за одним з пріоритетних завдань 2019-2020 н.р. «Формування соціально-комунікативних компетентностей дошкільників засобом сюжетно-рольової гри».

Комментарии закрыты