Новини

2020-2021 навчальний рік

Смешной мальчик
          Заклад дошкільної освіти №219 продовжує роботу щодо виконання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Станом на 1 вересня 2020 року заклад забезпечено миючими, дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту у кількості необхідної для навчально-виховного процесу.

Смешной мальчик

З першим вересня!

2019-2020 навчальний рік

11.06.2020Смешной мальчик

01.06.2020
Смешной мальчик

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина — це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

21.05.2020

Смешной мальчикДень вишиванки

Українська вишиванка — це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято стирає кордони і об’єднує українців по всьому світу.

У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати!

   Адміністрація закладу, педагоги та вихованці вітають всіх з Днем вишиванки та бажають всім чудового настрою та різнобарвних вражень.

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2020Смешной мальчик

21 травня — День вишиванки

08.05.2020Смешной мальчик

  

«Нетворкінг між дошкільним закладом та родиною» через формування сучасного інформаційно-просвітницького простору з метою розвитку, навчання та виховання дітей вдома, обміну досвідом сімей.

Смешной мальчик

07.05.2020

Методична нарада онлайн

06 травня 2020 року відбулася чергова онлайн-нарада з метою надання консультативної допомоги педагогам щодо роботи в дистанційному режимі. 

Смешной мальчик

30.04.2020

Методична нарада онлайн

29 квітня 2020 року відбулася онлайн-нарада вихователя-методиста ДНЗ з педагогічними працівниками закладу за результатами дистанційної роботи пеагогічного колективу під час карантину. В ході зустрічей, а їх було чотири — з вихователями дітей різних вікових груп, вихователь-методист Переверзєва А.М. подякувала вихователям за плідну роботу: нетворкінг з батьками вихованців, участь у фотовиставці «Великдень вдома» на сайті ДНЗ, створенні відео роликів «Весело і з користю проводимо карантин вдома», розробці навчальних презентацій, персональних сайтів вихователів.

Смешной мальчик

22.04.2020

День Землі

Щороку мешканці світу об’єднуються, аби відзначити День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій. День Землі у 2020 році припадає на середу, 22 квітня.
Народжені з ініціативи громадських організацій заходи до Всесвітнього дня Землі спонукають людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля. Перша акція у рамках дня Землі пройшла у 1970 році в США.

Відтоді святкування стало популярним, а американський сенатор Гайлорд Нельсон створив з активістського осередку Гарварду окрему групу, яка й 

займалась подальшим просуванням дня Землі.
Серед найбільших акцій – 20-мільйонна демонстрація, що об’єднала навколо себе, зокрема, сотні шкіл. Відтоді День Землі 22 квітня святкується щороку.

 

Смешной мальчик

07.02.2020

Весело і з користю проводимо час на карантині)))

Смешной мальчик

06.04.2020

Про продовження режиму карантину

Відповідно до рішення виконавчого комітету №140 від 25.03.2020 «Про встановлення на території м. Запоріжжя режиму надзвичайної ситуації» та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжити у ДНЗ №219, з урахуванням режиму надзвичайної ситуації на території м. Запоріжжя, встановлений режим карантину, терміном включно до 24 квітня 2020р. (Наказ ДНЗ №219 від 06.04.2020 року №33/р «Про продовження режиму карантину в ДНЗ №219»)

Смешной мальчик

01.04.2020

Вже традиційно однією з найголовніших подій весни для Фонду допомоги безпритульним тваринам Happi Pav стало проведення за підтримки МОН України ІІ Всеукраїнського заняття доброти «Про гуманне та відповідальне ставлення до тварин» в закладах дошкільної освіти України.

До участі у заході долучився і наш навчальний заклад. 2 березня було проведено 8 занять в старших, середніх та молодших вікових групах. 

Вихователі з дітлахами не лише проводили заняття, використовуючи надані Фондом методичні матеріали, але й:

 • проводили театралізовані заняття та свята;
 • дарували тепло своїх сердець тваринам;
 • конструювали та малювали своїх домашніх улюбленців та хатинки для них;
 • організовували фотовиставки.

А 1 квітня наш заклад отримав пам’ятний сертифікат  та безкоштовні тематичні методичні матеріали.

Смешной мальчик

25.03.2020

У Запоріжжі вводять надзвичайну ситуацію: що це значить

Від сьогодні у Запоріжжі вводиться надзвичайна ситуація. На такі міри пішли через виявлення у місті уражених коронавірусом.

Надзвичайна ситуація — це НЕ надзвичайний стан.

Згідно з Кодексом цивільного захисту України, надзвичайна ситуація — обстановка на окремій території чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена катастрофою, аварією, пожежею, стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, застосуванням засобів ураження або іншою небезпечною подією, що призвела (може призвести) до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, великої кількості загиблих і постраждалих, завдання значних матеріальних збитків, а також до неможливості проживання населення на такій території чи об’єкті, провадження на ній господарської діяльності.

Введення режиму надзвичайної ситуації не передбачає обмеження прав і свобод громадян. Введення режиму надзвичайної ситуації має значення перш за все не для населення, а для органів державної влади.

Надзвичайна ситуація – це НЕ надзвичайний стан.

При введенні надзвичайної ситуації, влада має організувати:

—      безперервний контроль за розвитком НС та моніторинг епідемічної ситуації;-      виявлення хворих і людей, які контактували з ними, їх госпіталізацію та ізоляцію;-      режим карантину, яким забороняється проведення масових заходів, обмеження руху пасажирського транспорту, закриття кордонів;-      штаб має право залучати будь-які держструктури і сили для подолання НС;-      інформування населення про пандемію;-      в разі необхідності можлива евакуація населення;

 • зупинення діяльності суб’єктів господарювання та доступу населення до них;
 • посилення охорони громадського порядку;
 • залучення необхідних сил і засобів та забезпечення роботи медичних і протиепідемічних установ.

В Україні через пандемію коронавируса діє режим надзвичайної ситуації в Києві, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Тернопільській, Київській, Житомирській, Чернівецькій областях.

Смешной мальчик

16.03.2020

З 12 березня і щонайменше до 3 квітня усі  школи та садочки в місті закрили на карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні. 

Центральна і міська влада неодноразово наголошували, що карантин – це не канікули, і до цього потрібно ставитися серйозно. Також потрібно розуміти, що навчальний процес не зупинився, адже  заклади освіти перелаштовують його на дистанційний формат. Але змусити малечу навчатися вдома ой як не просто.

Насправді в Мережі можна знайти багато прикладів вправ для занять з дітьми. Саме тому ми вирішили поділитися корисними ресурсами, щоб діти мали змогу розважатися та навчатися вдома.

Завдання для дошкільників 3, 4, 5, 6 років – скачати безкоштовно 

Завдання з математики для дошкільнят 

            Даний рівень продовжує вивчення математики для дітей дошкільного віку. Знання дитини стають глибшими, тож у ході виконання вправ їй часто дається більша свобода дій. Збільшуються числа і кількість математичних дій, які дитина вчиться з ними виконувати. Для цього рівня особливе значення має розвиток уваги, адже дитина вчиться виконувати математичні завдання, як складову частину чогось ще. Збільшено кількість вправ з ігровою тематикою, тож окрім безпосередньої лічби та інших простих дій, що дає змогу опрацьовувати нові знання на практиці у цікавих іграх. Разом з цим —  тренування поглибшують розуміння дитиною принципів математичних величин. Вона не просто завчає, а дійсно опановує арифметичні операції з числами і цифрами.

Консультація для батьків «ТОП-9 ідей, чим зайняти дитину вдома»

Консультація для батьків

«50 обов’язкових завдань для дошкільника на карантин».

Смешной мальчик

11.03.2020

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ В ДНЗ

11.03.2020 року в закладі дошкільної освіти пройшла перевірка організації харчування із залученням представників громадського контролю.

Перевірено:

 • графік отримання сніданку помічниками вихователів з харчоблоку на групи;
 • санітарний стан харчоблоку;
 • температурний режим холодильного обладнання харчоблоку;
 • товарне сусідство продуктів харчування та продовольчої сировини;
 • закладка продуктів на обід.

Представники батьківської громадськості отримали повну інформацію від керівника закладу Ясир Лідії Леонідівни про принципи організації харчування, формування цінового показника.

Зустріч пройшла плідно. Дякуємо за співпрацю!!!

02.03.2020-06.03.2020 Смешной мальчик

ВЕСНЯНІ РАНКИ В ДНЗ

Чому так багато довкола тепла?
Це мамине свято Весна принесла.
Мамине свято я зустрічаю.
Я для матусі віршик вивчаю.
Я подарунок мамі роблю,
Я свою маму дуже люблю!

02.03.2020Смешной мальчик

ДЕНЬ ДОБРОТИ — ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН

        Доброта — якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі — тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги та любові.

02 березня наш садочок взяв участь у ІІ Всеукраїнському занятті доброти. В усіх вікових групах пройшли заняття про гуманне ставлення до тварин, мета яких: виховати у дітей почуття відповідальності за приручених тварин, повагу до вірності та відданості домашніх улюбленців.

28.02.2020 Смешной мальчик

ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ РОБІТ «ПОМАРАНЧЕВІ ТА КОРИЧНЕВІ ДИВА»

27.02.2020Смешной мальчик

У КОРОЛІВСТВІ КОРИЧНОВОГО КОЛЬОРУ

24.02.2020Смешной мальчик

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

у дошкільному навчальному закладі (21.02.2020 — 28.02.2020)

Шановні батьки!

           Скористайтеся можливістю відвідати заняття з фікультури «Кольорова фізкультура» (інтегроване використання кольоротерапії, музикотерапії, танцювально-рухової терапії), стати активними учасниками та отримати задоволення від заняття фізкультурою з дітьми!

На вас чекає занурення у помаранчевий колір — теплий колір радості, бадьорості, руху та занурення у коричневий колір, теплий колір затишку, спокою, об’єднання. а також на вас чекають цікаві рухливі вправи, ігри в командах, які ви із задоволенням зможете використовувати під час активного відпочинку вашої сім’ї.

Заняття з фізкультури з вами проведе інструктор з фізичної культури, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії — Оксана Миколаївна Дюкар.

Умови для відвідування:

 • гарний настрій
 • зручний спортивний одяг
 • замість спортивного взуття — шкарпетки.

 

08.01.2020Смешной мальчик

ВОРКШОП «Формування соціально-комунікативних компетентностей дошкільників засобом сюжетно-рольової гри»

На сучасному етапі  оновлення дошкільної освіти увага акцентується на вихованні всебічно розвиненої дитини, яка має бути повністю підготовлена до самостійного життя в суспільстві, що потребує життєздатних, самостійних, комунікабельних особистостей. Одним з основних факторів інтелектуального розвитку дитини виступає сюжетно-рольова гра — основний вид дитячої гри, що забезпечує розвиток соціалізації дітей дошкільного віку.

8 січня 2020 року в ДНЗ відбувся воркшоп (навчальний захід, учасники якого отримують знання через високу інтенсивність групової взаємодії) за одним з пріоритетних завдань 2019-2020 н.р. «Формування соціально-комунікативних компетентностей дошкільників засобом сюжетно-рольової гри».

Комментарии закрыты